Po víkendu se spolu znovu setkáme. Moc se těšíme a máme pro Vás i několik novinek.

Prázdniny utekly jako voda a v pondělí se opět uvidíme.

Snad jste si užili volna, odpočali a jste všichni v pořádku.

V pondělí Vás přivítá u vchoda nová paní vrátná, paní Jáglová, tak se s ní přivítejte a dbejte jejich pokynů. Těm, kteří u nás budou poprvé jistě ráda se vším pomůže.

Rozdělili jsme zpět třetí a čtvrtou třídu. Budou samostatně a třeťáky povede nový pan učitel, pan Hanzel, tak ho hezky přivítejte a pěkně se uveďte.

Naše řady také poprvé obohatí pan Pružinec, je to zkušený školní psycholog! Bude k dispocizi Vám, dětem, ale i Vašim rodičům. Seznámím Vás, ukáži Vám, kde a kdy jej můžete vyhledat a doufám, že Vám bude nápomocen při vašich bolístkách či trablech. Ať už ve škole nebo i mimo ni.

Kompletní nový tým je vypsán zde na stránkách.

Nové rozmístění tříd je v kategorii ORGANIZACE ŠKOLY.

V DOKUMENTECH najdete tradičně organizaci prvních třech školních dnů, abyste věděli, co se bude dít a kdy budete končit.

Rozvrhy ještě dolaďujeme, po víkendu by již měly také viset na webu školy.

Nuže, užíjte si víkend, dobře se vyspěte a v pondělí s úsměvem a písní na rtu.

Mgr. Jiří Buksa - ředitel školy