Co s sebou pod stan na školní předprázdninové přespání v přírodě

- ELEKTRONICKÉ ZAŘÍZENÍ NECHTE DOMA! (tablety, mp3 apod. zakázano, telefony striktně nedoporučuji! Škola za ně nebude ručit!!!)

- Kartičky pojištěnce - stačí kopie.

- Nebalte prosím žádné ostré věci (nože, pilky, sekerečky apod.).

- Veškeré rozměrné věci dětem naložíme do aut (stany, spacáky, karimatky...).

- Děti s sebou ponesou malý batůžek s: pláštěnkou, svačinou, pitím. NEZAPOMEŇTE NA DOBROU OBUV A POKRÝVKU HLAVY!!!!! BOTY NESMÍ TLAČIT, ALE MUSÍ DRŽET NA NOHOU!!!! ŽABKY ANI CROXY NE!!!!!

- Každý koupí nějakou potravinu na večerní vaření na ohni. Děti dostanou dnes přidělenu svou potravinu na společné vaření zapsánu do žákovské knížky.

- K večernímu zpívání s kytarou u ohně si vemte špekáček a krajíc chleba.

- Oblečení na spaní: Tepláky, teplé ponožky, triko s dlouhým rukávem, mikinu, případně lehkou bundičku na zip.

- Do skupinky doporučujeme vzít repelent. Večerní komáři dokažou být u ohně velice otravní!!!

- Nějaké jablíčka, musli tyčinky, sušenky se vždy hodí. Nebalte prosím jogurty a jiné křehké potraviny.

Ráno posnídáme (snídani ma každý svou - třeba vánočka, duetka, rohlík s plátkovým sýrem apod.), uklidíme tábor a do oběda jsme ve škole. Děti, které chodí na školní obědy mají své obědy na pátek přihlášeny. Ve čtvrtek se nevaří!!!