Škola je účastníkem evropských projektů:
Cesta příběhů, reg. číslo CZ.02.3.61/0.0./0.0./16_012/0000587.
Centrum nových metod a příležitostí ve vzdělání,reg.číslo CZ.1.07/1.2.00/14.0011.
Operační program Vzdělávání pro konkurence schopnost, reg. číslo CZ.1.07/1.4.00/21.3441.
loga

Jste žáky naší školy? Máte své dítě, vnuka či vnučku u nás na škole? Učte se s ním anglicky!

 Od listopadu rozjíždíme na Masaryčce další aktivitu! Podařilo se nám nakonec dohodnout podmínky a dojde ke spolupráci jazykové školičky Anglicky dobře, která působí zatím převážně v Rožnově a nově bude mít kompletní zázemí v pobočce u nás. V pavilonu U2 budou k dispozici hned v přízemí dvě vybavené třídy, nově zrekonstruované toalety a svůj samostatný vchod! Certifikovaná lektorka paní Konečná, která u nás vyučuje jazyky, bude spolu s rodilým mluvčím panem Steelem do konce roku poskytovat zdarma první ukázkové lekce jak pro předškolní děti a školičky, tak maminky s dětmi, přípravné lekce k přijmacím zkouškám nebo maturitám, konverzační lekce dospělým či seniorům. Formou individuální i skupinkovou! Od nového roku se tým i nabídky a možnosti ještě rozšíří. Naši studenti a jejich rodiče budou míti zvýhodněné podmínky. Více informací a kontakt najdete na http://www.anglicky-dobre.cz. Těšíme se na Vás. Masaryčka - Anglicky dobře!

anglicky dobre