Časový harmonogram zájmových kroužků

1. Keramika – disponujeme keramickou pecí, hrnčířskými kruhy, rozličným nářadím na tvorbu a zdobení keramických výrobků, glazurami, barvami na keramiku. Ideální aktivita pro rozvoj jemné motoriky, estetického a výtvarného vnímání dětí.

Každý čtvrtek od 12.30 do 14.00 hod. Paní učitelka Jiráková

1. Rukodělný – výtvarný kroužek – Pod vedením naší paní učitelky, výtvarnice Hýžové, děti v průběhu roku vyzkouší všemožné výtvarné techniky s různorodými materiály od látek až po papír. Určeno spíše mladším dětem, žákům prvního stupně.

Každé pondělí od 13.00 do 14.30 hod. Paní učitelka Hýžová

1. Sportovně pohybový kroužek – Nabízíme pestrou škálu trávení volného času pohybem. Disponujeme sportovním vybavením od baseballu, diskgolfu až po pingpong. Plánujeme mimo aktivní sport také turistiku, víkendové výlety a příměstské tábory. Náplní budou také základní průpravy do gymnastiky a atletiky.

Každé úterý od 13.00 – 14.30 hod. Paní učitelka Měrková

1. Aktivní sport – fitness – Určeno spíše starším dětem, žákům druhého stupně, jelikož půjde o náročnější druh sportovní aktivity. Rovnoměrné zatěžování jednotlivých svalových partii, kruhové kondiční tréninky, posilování, workout a aktivity s touto tématikou spojeny: Strava, denní návyky, správné držení těla apod.

Každá středa od 7.00 – 7.45  hod. Mgr. Otto Medek