Od 8.10.2018 exlusivně právě u nás!

I naše škola navštvítí technický jarmark ve Valašském Meziříčí

Vce informac

Naše škola se stala centrem kolegiální podpory v projektu „Vytvoření sítě inkluzivních škol v Moravskoslezském a Zlínském kraji“.

Vce informac

V sekci rozvrhy jsou již aktuální rozvrhy jednotlivých tříd. Možno i tisknout. V sekci vzkazy pro rodiče přibyla kolonka pro žáky Montessori třídy. Přejeme hezký den.

Vce informac

V sekci DOKUMENTY a ORGANIZACE ŠKOLY naleznete potřebné informace o třídních učitelích, organizaci vyučování v prvních dnech, rozpisy volných dnů,rozmístění tříd apod. Aktuální rozvrhy vyvěsíme 4.9.2017. Přejeme pohodový nástup pravou nohou do nového školního roku!

Vce informac

Co s sebou pod stan na školní předprázdninové přespání v přírodě

Vce informac

Stále je možno zapsat své dítě jak do běžné třídy, tak do třídy s montessori prvky.Nevájte nás kontaktovat.

Vce informac

Chceme udržet malopočetné třídy, ale vzhledem k zapsaným odkladům, stále zapisujeme nové žáčky.

Vce informac

Letos se nabídka zájmových kroužků rozrostla o Turistický klub.

Vce informac

Projekce dokumentu O čo ide Idě v kině Svět a beseda s Idou Kelarovou.

Vce informac

25.10.2016 spíme ve škole. Všichni žáci jsou srdečně zváni na večer plný her, činností a poznání.

Vce informac

Veškeré informace, které jsou potřeba ke čtvrtečnímu nocování v přírodě.

Vce informac
Žáci devátých ročníků vytvořili a spravují žákovský blog, koukněte co si žáci myslí.
Vce informac

Žáci i učitelé si vytvořili pro své volné chvilky čajový koutek,otvíráme!

Vce informac

Jste žáky naší školy? Máte své dítě, vnuka či vnučku u nás na škole? Učte se s ním anglicky!

Vce informac

Kompletní nabídka zájmových kroužků včetně časového harmonogramu uvnitř aktuality.

Vce informac

V měsíci říjnu rozjíždíme nové zájmové kroužky. Podívejte se, jestli by se Vám některý z naší nabídky nelíbil.

Vce informac

Vítáme Vás na novém webu ZŠ Masarykova. Momentálně ještě nejsou dostupny všechny informace a aplikace,ale v dohledné době Vás budeme zde v aktualitách informovat o aktualizovaných doplňcích.