Provozní doba:

- ranní provoz začíná v 6.15 hod., žáci přicházejí bočním vchodem od školního hřiště. V šatně si odloží své věci a přijdou na oddělení. Vychovatelka odvádí žáky na vyučování v 7.40 hod.
- odpolední provoz končí v 16.00 hod.

Cena: 150 Kč měsíčně
Žáci, kteří navštěvují ŠD nepravidelně, tj. když čekají na kroužky platí 75 Kč měsíčně.

Přihlášení dítěte probíhá písemně, vyplněním a odevzdáním zápisního lístku.
Posláním naší školní družinky je péče o děti před a po vyučování. Náplň práce je řízena celoročním plánem, do kterého jsou zahrnuty všechny činnosti, při kterých si mají děti odpočinout, zrekreovat se a nabýt dalších poznatků a vědomostí. Jde o činnosti odpočinkové, estetické, sportovní, společenskovědní, pracovní a také činnosti sebevzdělávací.
Čas trávíme nejen ve zcela nových družinových třídách, ale také v tělocvičně a na školním hřišti.
Mimo stavebnic, her, výtvarných a pracovních potřeb jsou družinky vybaveny také multimediálně (televizory, dvd přehravače, internet apod.)
Paní vychovatelky s dětmi realizují takové činnosti, které je zaujmou a naplňují jejich přání a potřeby. Děti mají možnost podílet se na tvorbě programu svého oddělení.

Neváhejte a přijďte se mezi nás podívat.
Těšíme se na Vás.